Yenişehir Çatı Ustası

Bu Yazıya Oy Ver
[Total: 0 Average: 0]

Yenişehir çatı aktarma onarım tamir, Yenişehir çatı tamiri izolasyon ustası işleri Binalarımızın, kar yağmur rüzgar soğuk ve sıcak gibi olumsuzluklara karşı koruyan, güzelliğini ve sağlamlığını etkileyen evimizin şapkası, çatıların olası yapım, tamir ve izolasyonu konularında hizmetinizdeyiz.

Yenişehir ÇATI USTASI Hizmetlerimiz;

 • Yenişehir Çatı Yapımı
 • Yenişehir Çatı İzolasyon
 • Yenişehir Çatı Tamiri
 • Yenişehir Ahşap Çatı
 • Yenişehir Kiremit Çatı
 • Yenişehir Onduline Ustası
 • Yenişehir Shingle Ustası
 • Yenişehir Çatı Tamiri Ustası
 • Yenişehir Çatı Yalıtım Ustası
 • Yenişehir Çatı Bakım Ustası
 • Yenişehir Kamelye & Çardak Yapımı
 • Yenişehir Membran Yalıtımı
 • Yenişehir Eternit Çatı Ustası

Yenişehir Çatıcı

Her türlü çatı yapım, onarım ve aktarma işlerinizi Yenişehir çatıcı yılların bize kazandırdığı tecrübeyle uzman ekiplerimiz tarafından sağlam bir şekilde uygun bir fiyata yapıp teslim ediyoruz. Uzman ve güleryüzlü ekiplerimiz ile kaliteden ödün vermiyoruz.

KİREMİT ÇATI ONARIMI ve İZOLASYONU
Mevcut kiremitlerin kaldırılması, tırnakların temizlenmesi, kırık çürük kiremitlerin atılması ile bunların yerine aynı ebatta yenilerinin yerleştirilmesi, yerine yeni kiremitlerin ve mahya takviye edilmesi, var olan ahşabın k0ntrol edilmesi, Kiremitlerin altına birbiri üzerine binili olarak su yalıtım örtüsü döşenmesi. Çatı asma oluksa kelepçeleriyle birlikte değiştirilmesi, ek yerleri ve dönüş ile montajları tangit veya silikon ile yapıştırılması.

 • Yeni Çatı Yapımı / Kiremit Çatı / Şıngıl Çatı / Ondulin Çatı
 • Kiremit Çatı Aktarma / Kiremit Çatı Su İzolasyonu
 • Çatı Tamiri / Çatı Su Yalıtımı / Çatı Isı Yalıtımı
 • Çatı İlaçlaması / Çatı Arası Temizliği
 • Çatı Arası Cam Yünü Serme
 • Baca Dere Oluk İniş Tamir ve Montajı
 • Gizli Dere Su Yalıtımı / Plastik Dere Tamir ve Bakımı
 • Pergule / Kamelya / Sundurma Yapımı
 • Lanbri ve Ters Tavan Yapımı / Tavan Kaplaması
 • Teras Balkon Su Yalıtımı / Beton Su İzolasyonu

Çatı gizli dereyse, gizli derelerin ve baca kenarlarının polyester keçeli folyolu membran ile izole edilmesi. Tüm kiremitlerin alt sırası galvaniz telle bağlanarak düz bir şekilde döşenmesi, mahyaların kireçsiz harç ile doldurulması ve sulanmasıdır.

Yenişehir İzolasyon Ustası

Binayı görüntü ve izolasyon yönünden tamamlayan öge çatıdır. Bundan dolayı biz çatıya çok önem veriyoruz Yenişehir izolasyon ustası binanızın görüntüsüne ve izolasyona göre bir çatı kaplama materyalini sizinle beraber belirliyoruz. En ucuzundan en görkemlisine kadar tüm çatı kaplama çeşitleri bilgimiz ve tecrübemiz dahilinde.

Beraber malzemeyi seçelim ve hemen işe başlayalım. ısı ve enerji tasarrufu için izolasyon artık zorunluluk haline gelmiştir. çatıdan daha iyi verim almak için önemli bir konu haline gelmiştir uzman destek ve kaliteli malzeme ile hem düşük maaliyetli hem kazançlı çıkmanızı sağlar. içerideki sıcak havanın muhafaza edilmesi ve dışarıdaki soğuk havanın içeri girmemesi için izolasyon yaptırmak size maliyet değil kar getirmektedir.

Kullandığımız Çatı Kaplama Malzemeleri

Onduline: En ucuz ve hızlı çatı kaplama materyalidir.
Kiremit: Ekonomik, Yenişehir sınıf bir çatı kaplama malzemesidir. Klasik olması onu vazgeçilmez kılar. Eğer binanızın klasik bir yapıda görünmesini istiyorsanız, tercihiniz kiremitten yana olmalı.


Shingle: Hafif; modern, Uzun ömürlü, en son teknoloji ürünü çatı kaplama elemanıdır. Çatı kaplamada shingle malzeme artık bir çok modern yapıda kullanılmaktadır. Tamir gerektirmemesi, uzun ömürlü olması, başlangıç maliyetinin biraz yüksek olmasına ragmen onu tercih edilir kılmaktadır

YenişehirÇatı Aktarma

Yenişehir Çatı aktarma izolasyon teknikleri izolasyom yönetim biçimleri firması firmaları ustaları Çatı İzolasyon Çatı Onarım Tadilatı Çatı Katı Modelleri

ÇATI VE ÇATI ONARIMI
Bazı binalar az bir ısı ile ısınıyor. Bazı binalar ise milli ekonomiye zarar verebilecek şekilde çok maliyetli oluyor. Bu da binalar yapılırken ısı yalıtımına uyulmadığından kaynaklanıyor.
Yalıtım; ekolojik denge, hava kirliliğinin önlenmesi, enerji tasarrufu ve sağlıklı mekanların oluşturulması açısından önemlidir.

Yenişehir Çatı Yapımı ve İzolasyon işleri


*BAKIR VE KAPLAMA
*BAKIRDAN ASMADERE, GİZLİ DERE, YAN DERE, SANAYİ DERE BACA KENARI
* ÇİNKODAN ASMADERE, GİZLİ DERE, YAN DERE, SANAYİ DERE BACA KENARI
*HER TÜRLÜ KİREMİT ÇATI
*İZOLASYON, ÇATI, TERAS, VS.
*SHINGLE ÇATI UYGULAMA
*OSB ÇATI UYGULAMA
*ONDİLİN ÇATI UYGULAMA
*ETHERNİT ÇATI UYGULAMA
*PVS UYGULAMA, ASMA DERE VE İNİŞ BORULARI
*ÇATI ALTI ISI YALITIMI
*HER TÜRLÜ ÇATI, BAKIM VE ONARIM İŞLERİNİZ YAPILIR…
ÇATI İŞLERİNİZDE BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN
ISLAK HACİMLİ ZEMİNLER VE TERAS KATLAR

Yenişehir ev, işyeri, fabrika, mağaza, apartman, bina ve pek çok yapı için çatı bakımı, yalıtımı ve tadilatı son derece önemlidir. Bakımsız ve sorunlu çatılar Yenişehir soğuk kışlarında size ekstradan ısınma maliyetleri çıkaracaktır. Maliyet bir yana su sızıntıları ve nem sağlığınızı da tehlikeye sokabilir. Yenişehir soğukları, yağmurları, kar yağışı gelmeden sonbahar öncesinde çatı bakımı ve tamiri yaptırmanız Yenişehir çatı ustası olan firmamız tarafından önerilmektedir. Enerji tasarrufu ve daha iyi bir ısınma için çatılarınızın bakım tamirini ihmal etmeyiniz. Yenişehir çatı ustalarımız

Yenişehir ÇATI USTA, Yenişehir ÇATI TAMİRİ Yenişehir Çatı firması, Yenişehir çatıcı Yenişehir İZOLASYON , Yenişehir Oluk Tamiri Çatı yalıtım, Yenişehir çatı yalıtımı Yenişehir Çatı Yenileme

catiustasi

Çatı Ustası çatı tamiri onarımı sektörüne 1984 yılından bu zamana kadar faaliyet göstermektedir.Çatı tamirat sektöründe kesintisiz hizmet sunan Çatı servis ülkemizdeki en iyi çatı tamir tadilat firmaları arasında gösterilmektedir. iSTANBUL çatı tamiri ustası olarak çatıda meydana gelen tüm sorunlarda yanınızdayız.

Bir cevap yazın