Teras Kapatma Modelleri Fiyatları

Teras Kapatma Modelleri Fiyatları

Bu Yazıya Oy Ver
[Total: 1 Average: 5]

Üzeri kiremit ya da membran ile kapatılabilen teraslar katlanır cam ile yan taraflarının da kapatılması ile oda şeklinde de kullanılabilmektedir. Dışarıdan çatı izlenimi veren membran kapatma son dere sıcak ve estetik görünümün yanında kış aylarında soğuğu iç kısımlara kesinlikle hissettirmeyecektir. Prefabrik sistemi ile de kapatılabilen teraslar ister balkon olarak açık bir şekilde isterseniz de kapalı oda şeklinde kullanılmaya son derece müsait bir şekle girecektir.

teras kapatma modelleri fiyatları
Teras Kapatlam Modelleri Fiyatları

Teras Kapatmalarda Modern Uygulamalar

Daha modern bir görünüm istiyorsanız yeniliklerden yanaysanız o zaman şeffaf çatıları tercih etmelisiniz. Son derece şık ve farklı duruşu ile teraslarınıza farklı bir hava getiriyorlar. Camlı teraslar da bir başka alternatif olmaktadır. Camlı teraslar genelde uzun ve ince bahçe tarzı terasların üzerini kapatmada kullanılmaktadır. Bahçeniz çok fazla güneş almıyorsa ve sizi rahatsız eden kış aylarında yağan yağmurlarsa o zaman cam teras kapatma yöntemini kullanabilirsiniz.

Kalite bakımından farklı fiyat uygulamaları belirleyen firmalar için bir ahşap çatı kapatma ile cam teras kapatma arasında farklar olacaktır. Üstelik şık ve uzun yıllar kullanmak istediğiniz bir teras yaptırmak istiyorsanız biraz maliyetine katlanmanız gerekecektir.

teras kapatma
teras kapatma

Dubleks teras modelleri

eras Kapatma Projesi

– otomatik pergola uygulaması

– yeni sistem sandeviç panel uygulaması (kornişli spotlu sistem)

-konfor camlı sürgülü cephe cam  kapatma uygulaması

-tadilat işleri

catiustasi

Çatı Ustası çatı tamiri onarımı sektörüne 1984 yılından bu zamana kadar faaliyet göstermektedir.Çatı tamirat sektöründe kesintisiz hizmet sunan Çatı servis ülkemizdeki en iyi çatı tamir tadilat firmaları arasında gösterilmektedir. iSTANBUL çatı tamiri ustası olarak çatıda meydana gelen tüm sorunlarda yanınızdayız.

Bir cevap yazın