Teras, pek çok kişi için evinin en övündüğü yerlerinden biridir. En çok övündüğümüz kısım olmasına rağmen üstü kapalı değilse en dayanıksız ve ısı kaçağının en çok olduğu alandır da. Özellikle kış aylarında kar, yağmur ve dolu gibi hava olaylarında dolayı seramik ve derzlerde zararlar oluşmaktadır. Bazı durumlarda ise yağışlardan dolayı oluşan su binanın duvarlarına sızmakta ve evinizin içinde sürekli tadilat ihtiyacı doğurmaktadır. Aynı zamanda binanın yapısına da ciddi zararlar vermektedir. Bu durumların önüne geçmek için teras üstü kapama yapılması gerekmektedir.

Kötü hava koşullarında oluşan zararları önlemesinin yanında teras üstü kapama işlemi terasınızı dört mevsim kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede zaman geçirmekten keyif aldığınız terasınız sürekli kullanıma uygun hale gelmektedir ve uygunsuz hava koşullarında evinizde kullanamadığınız, ölü alan kalmamaktadır.

Teras kapama işlemi kışın evinizin daha kolay ısınmasını sağlamakta, ısınma masraflarınızı aşağıya çekmektedir. Yazın ise bunaltıcı sıcaklıkların evinize etkisini azaltmaktadır. Estetik görünüme de katkı sağlamakta ve evinizden daha çok övünmenize sebep olmaktadır.

Sizde yukarıda bahsettiğimiz faydalardan yararlanmak ve evinizin daha şık bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Bütün işlemlerinizi modern malzeme ve yöntemlerle, estetik değerlere uygun, bütçenize uygun çözümler sunarak ve profesyonel bir şekilde uzman çatı ustası ekibimizle yerine getirmeye hazırız.

Call Now ButtonTıkla Ara
%d blogcu bunu beğendi: