Pendik’de Çatı Ustası ve Pendik İzolasyon Ustası hizmeti almak istediğinizde uygun fiyat ve garantili hizmet sizlerle birlikte. İstanbul Pendik kiremit tamiri işleriniz yapılır. İtina ile sizleri kış günlerinde yaşanabilecek sıkıntılardan koruyoruz. İstanbul Pendik çatılarınız için kabus yaratıyor ise Karaboğa İzolasyon iş başında.

Çatı tamiri yaptırmanız gerekiyorsa ve özellikle Pendik bölgesinde iseniz hiç beklemeyin! Pendik bölgesi genel olarak sanayi bölgesi olmasından dolayı insan selinden muzdariptir. Kırılan çatılarınızdan düşebilecek kiremitler, taş parçaları, baca parçaları gibi sert materyaller aşağıda bulunan insanlar için büyük risk oluşturuyor. Aynı zamanda yoğun yağışlı mevsimlerde dükkanınızın içerisine su dolmasını ve makinelerinizi yaptığınız işleri verdiğiniz emekleri eskitmesini istemezsiniz. Pendik Çatı Ustası hizmetini iyi bir ustadan almak çok önemlidir.

Pendik Çatı Tamir Ustası

İstanbul’nın Pendik ilçesinde işini kalite ile yapan çatı oluk tamir ustası arıyorsanız, sizler için doğru adres kesinlikle Karaboğa İzolasyon. İstanbul’nın yıllardır Çatı Ustası işlerinde bir numarası olmak bizim hedefimiz. Doğru hizmet veren bir usta ile çalışmak sizleri ne kadar rahatlatabilir emin emin olmak istiyorsanız, işinin ehli olmayan kişilerden Çatı Ustası konusunda hizmet almayın

Çatısı evinizin yaz kış koruması ve bir numaralı direkleridir. Yazın fazla sıcaktan, kışın yağıştan ve nemden, hatta göçüklerden evinizi korurlar.

Pendik ’de Çatı Oluklarınızı Tamir Hemen Tamir Ettirin!
Çatı oluklarınızdan dolayı içerisinde bulunduğunuz yapının kısa süre içerisinde çökebilecek olduğunu biliyor muydunuz? Sürekli olarak yağmur sularını içeriye alan bir beton düşünün… Bu betonun sağlam olması gayet saçmadır.

Uzun süre boyunca çatı oluklarınızı tamir ettirmeyip olacaklara katlanmak istemezsiniz. İyi bir ustayı iş üzerinde görmek ve kaliteli hizmet almak sizler için oldukça basittir. Tek yapmanız gereken hemen bizleri aramak ve zarar görmüş, yıpranmış ve yamulmuş olukları yenileriyle değiştirebilirsiniz.

Yıllardır edinmiş olduğumuz deneyimlere göre sizlere en iyi hizmeti veriyor ve bir öneride bulunmak istiyoruz. Çatı oluklarınızı zamanında tamir ettirmek sizlere hem paradan hem zamandan hem de acil durumlarda kalma riskinden dolayı çok şey kazandırır. Zaman kaybetmeden işlerinizi yaptırın.

İstanbul Pendik’de Çatı ve Oluklarınızı Uzmanlara Yaptırın!

İstanbul Pendik’de çatı oluklarınızda problemler oluştu ise ve sizler için büyük bir masraf çıktı ise tekrar bu masrafları yaşamamanız için kaliteli hizmet almayı unutmayın. Yıllardır sizler için hizmet veren Karaboğa İzolasyon, işinin ehli!

Çatı tamiri uzun süreli işlemler olduğu için işinin ehline yaptırmak mantıklıdır. Sizlerin hem üstünü kapatıyor hem de bir çok dış etkenden koruyor çatı ve oluklar. Elinizden geldiğince iyi bakmalı ve yaptırdığınızda uzun vadeli garanti veren bir ustaya yaptırmalısınız. Kısaca uzmanlara çatı olukları emanet edin. Sonradan problem yaşamamak için tekrar tekrar usta çağırmamak için Karaboğa İzolasyon’u hemen arayabilirsiniz.

Pendik Çatı Ustası Yapanlar Kimlerdir?

Bu soruyu sorduğunuzda ardından en iyi ostim çatı oluk tamircisi kimdir? Diye sormalısınız… Yıllarını çatı tamiri işine adamış bir usta olarak Tayfun usta sizlerin hizmetinizde. Öyle uzun uzun aramanıza gerek yok, hemen dibinizde hizmet için bekliyor. Kırık bir çatı gördüğünde sizler için bir telefon kadar yakın. Çatı oluklarınız yıkılmak üzere görünüyor öyleyse hemen aramalısınız.

Pendik Çatı Ustası yaptırmak istiyor ve önerilenleri merak ediyorsanız Rıdvan usta biçilmiş kaftan.

Özellikle Neden Pendik’ da Çatı Ustası Yaptırmak Gerek?

Pendik neredeyse İstanbul’nın en kalabalık bölgelerinden birisi ve sürekli olarak araçlar ve insanlar yolculuk yapıyor, o dükkan bu dükkan geziyorlar ve çatılardan düşebilecek kiremitler büyük risk taşıyor. Pendik Çatı Ustası işte bu yüzden sizler için çok önemlidir…

Hakkımızda;
İstanbul Çatı Tamiri olarak 20 yıldan fazladır İstanbul ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kalite ve güvenden asla vazgeçmeden işimize odaklanarak her geçen gün deneyimimizi arttırdık. İstanbul dışında da birçok ilimizi kalitemizle tanıştırdık. Sektörümüzdeki yeni uygulamaları, güncel teknolojileri daima takip ederek kendimizi güncelledik. 2019 Mayıs’ta catiustasi.net web sitemizi, İstanbul ve çevresine sunduğumuz hizmetin siz müşterilere ulaştırılmasını kolaylaştırmak amacı ile yayına açtık.

Neden Çatı Ustası?
Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Binayı yağış ve diğer atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve yüke bağlıdır. Çatılardan ısı geçişi toplam kayıp içerisinde %25’ i bulmaktadır. Bu oran ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz arttırdığı gibi hem biyolojik konforu olumsuz etkilemekte, hem de ısıtma ve soğutmada dolaylı ve dolaysız olarak atmosfer, fosil yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalar için son derece önemli olan çatıların bakım ve tamiri için gereken hassasiyet gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir. .

Pendik Çatı Ustası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara
%d blogcu bunu beğendi: