İzolasyon Ustası ihtiyaçınız mı var? çatı izolasyon ustası firmaları ve fiyatları şirketleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz, izolasyon şirketleri veya firması için en doğru yerdesiniz. Çatı tamir ustası için tanıdık bulamıyor musunuz? Su İzolasyon Ustası olarak, Çatı Su İzolasyonu, Havuz İzolasyonu, Asansör Çukuru İzolasyonu, Teras İzolasyonu ve Hertürlü İzolasyon İşlerinizi Yapmaktayız.

Karaboğa çatı tamir ustası olarak Google araması yaparak bunu kolayca bulabileceğinizi biliyorsunuz. Tahminen web sitemize ulaşmak için İzolasyon Ustası  yazdınız. Biliyoruz ki; yaz aylarında her ne kadar problem olarak gözükmese de kış aylarının korkulu rüyası olan çatı akması problemini yaşıyorsunuz. Tam da bu sebepten  çatı tamirci veya izolasyon ustası arıyorsunuz.

Su İzolasyon Ustası olarak, Membran Yalıtımını Yapmaktayız. Membran Uygulamalarınız İçin bizi Arayın..

Çatı Aktarma Ustası olarakta Hizmet Vermekteyiz. Çatı Aktarma, Şıngıl ve Membran Yaltımlarınızı En İyi Şekilde Yapacağımızdan Emin Olabilirsiniz.

Çatı Yalıtım Ustası Olarakta Hizmet Vermekteyiz. Çatı Su Yalıtımı, Membran Yalıtımlarınızı En İyi Şekilde Yapacağımızdan Emin Olabilirsiniz.

 İzolasyon Ustası Olarak Asansör Çukuru İzolasyonlarınızıda İtina ile Yapmaktayız.

İzolasyon Ustası Olarak Sürme İzolasyon İşlerinizide yapmaktayız. Güvenilir ve Garantili İzolasyon İçin Bizi Arayın.

 

İzolasyon Ustası

Çatı Ustası Mamak, Güvenilir hizmetin ve profesyonel ekip çalışmasının itina ile uygulandığı firmamız anahtar teslim işlerinizde sizlere bir telefon kadar uzak…

 • İzolasyon Ustası 
 • İzolasyon Şirketleri, Uzman Ekipler
 • Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Garantisi.
 • En iyi işçilik Anahtar Teslim Hizmet.
 • En iyi Hizmet ve Fiyat Garantisi.
 • Profesyonel Firma Güvencesi, Müşteri Memnuniyeti.
 • Uzman Çatı ustası Çatı AktarmaÇatı TamiriEksiz OlukTeras KapamaÇatı Sistemleri ustası Ekipler.
 • Yerinde ücretsiz Keşif imkanı, Ev, Yazlık, Villa Çatı AktarmaÇatı izolasyonÇatı Sistem KurulumuÇatı Ustası Akturt.
 • Sizler için özel tasarlanmış çatı sistemlerini itina ile kuruyoruz, çatı ustası  ekiplerimiz hizmetinizde.
 • Çatı ustası  Ekiplerimiz Tecrübesi ile ve en seçkim referansları ile sizlere hizmet veriyor.
 • Ev, Yazlık veya Villa konutlarınız çevre düzenleme ve çevre tasarımları ile uyumlu olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.
 • Çatı ustası ekiplerimiz yağmur suyuna ve kara dayanamayan çatılarda ustalığını konuşturarak kalıcı çözümler sunuyor.
 • Mamak Geneli ve Mamak genelinde sayısız projeye imza atan firmamız ve uzman ekiplerimiz toptan kalite prensibini benimseyerek kesin çözüm olanağı sunar.
 • Hizmet verdiği zaman dilimi içerisinde çatı ustası alanında yapımını gerçekleştirdiği projelerin altından ustalıkla kalmayı başarmıştır.
 • Çatı UstasıÇatı Eksiz OlukÇatı SistemleriTeras Kapama HizmetiÇatı İzolasyon ve Çatı Tamiri gibi ihtiyaçlarınızda sizlerden bir telefon bekliyor…

Türkiye’de bulunan çoğu bina eski ve izolasyondan uzak gözükmektedir. Her ne kadar evimizi seviyor olsak da Mamak çatı izolasyon yaptırmak aklımıza gelmez. Ta ki kış ayları gelip yağmur-kar çatılarımızın üstüne düşmeye başladığı zaman. Mamak çatı yapımı son derece önemli bir konudur. İyi durumda olmayan çatılarınız, binlerce lira harcayarak yaptırmış olduğunuz boyaların su alarak kabarmasına ya da tavanın rutubetlenerek kararmasına sebebiyet verebilir. Bu tarz üzücü durumların yaşanmaması için çatı tamiri son derece önem arz etmektedir.

 

Ondoline Levha Çatı: Ondoline levha plaka halinde, ölçüleri 200 x 95 eninde olmakla birlikte, altına su geçirmezlik için membran yada kiremit altı mebran uygulanabilir. Isı yalıtım işlevi içinde köpük koyulmaktadır.

Kumlu Membran Çatı: Kumlu membran günümüz itibari ile sıkça rast geldiğimiz bir malzemedir. Kiremit’e istinaden kırılma olmaz. 1.ci sınıf malzeme ile ömür boyu kullanabilirsiniz. Görüntüsü bakımından ise renk olarak kırmızı ve yeşil renkleri mevcuttur.

Sandviç Panel Çatı: Sandviç panel kendi içinde ısı yalıtımı özelliği mevcuttur. Plaka halinde ve uzunluğu ise özel ölçüye göre kesilmektedir.

İzolasyon Şirketleri

Su yalıtımı & izolasyon, Asansör çukuru yalıtımı, İnşaat temel yalıtımı, Poliüretan yalıtımı, Çatı su yalıtımı, Çatı izolasyonu, Perde beton yalıtımı, Püskürtme yalıtım, Çatıcı, Bodrum katı su yalıtımı, Havuz kuyusu su yalıtımı, Çatı gizli dere yalıtımı, Bina çevresi su drenaj borusu döşeme, Membran su izolasyonu, Su kuyusu, Kanalizasyoncu, Su depoları su yalıtımı, Teras su yalıtımı, Kanalizasyon, Beton çatlakları su sızıntıları izolasyonu, Fabrika, Otopark, Tünel, Köprü, Villa, Çatı, Asansör gibi yerlerde meydana gelen su kaçağı problemlerinde firmamız tarafından en makul bir şekilde düşük maliyetlerle uzun süreli çözümler üretecek, tüm sistemsel önerileri sunacaklardır.

İzolasyon Firmaları

İstanbul müşterimizin merak ettiği su yalıtımı ustası yada firmasından Asansör kuyusu su yalıtımı, İnşaat temel altı su izolesi, Poliüretan enjeksiyon, Çatılarda su izolasyonu, Püskürtme veya sprey izolasyon, Asansör kuyusuna su doluyor, İnşaat bodrumunu su bastı, İzolasyon İstanbul, Kanalizasyon tıkanıklığı açma, Kanal arızası tespit etme, Havuz kuyusu izolasyonu, Suyun sızma çözeltileri, Zeminden yada duvardan gelen kılcal çatlaklardan sızan suları ucuz maliyetlerle kesme, Isıtma sistemiyle membran izolasyonu gibi uygulamaları yapılacak yalıtım malzemeleri & izolasyon işçilik fiyatları en ekonomik şekilde komple tadilat ve tamiratı firmamız tarafından yapılarak teslim edilmektedir.

Uzman personelimiz, çatıdaki mevcut olan kiremit ve omuz mahyaları tamamen sökülür. İçlerinde kırık, çatlak ve yıpranmış olanları yenileri ile değiştirildikten sonra çatı üzerinde balyalar halinde sıralanır. kiremitler söküldükten sonra ortaya çıkan karkas- ahşap iskelet üzerinde kırık, çürümüş, sağlam olmayanları ve tahtalarının eksik olanları tamamlanır. Çatıda oluşan toz, kiremit parçaları, tahta vb molozlar süpürülerek temizlenir Gerekli eğim ve akma var ise çatı örtüsü (kiremit, membran, şıngıl vs. serielrek çatı tamamlanır. Yağmur ve kar sularının tahliyesinde kullanılan gider, dere ve oluklarının izolasyon ve bakımları yapılır. Çatının ses, nem, ve ısı izolasyonları yapılarak proje teslim edilir.

Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri vb. tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Çok fazla hasar almış, tadilat yapılsa bile verim alınamayacak durumda olan çatıları onarmak yerine, doğru detaylar ile yeni bir çatı yapılması daha sağlıklı olacaktır. gnyapı Kiremit Çatı Kaplamalarının Tadilatı : Kiremitlerin döşenebilmesi için çatıda merteklerin üzerine kiremit altı tahtası çakılması ve bu tahta kaplamaların üzerine de nitelikli bir su geçirmez bitümlü membran örtü serilmesi gerekir. Bu örtü kiremitlerden sızabilecek suyun aşağıya geçmesini engellemek için kullanılır. Çatı kiremitleri tek tek kontrol edilmeli kırılan kiremitler yenisi ile değiştirilmelidir.

Bakım ve kontrol aşamasında kiremitlere zarar vermeyecek şekilde üzerinde gezilmesine dikkat edilmelidir. gnyapı Baca Diplerinin Tadilatı: Baca dipleri çeşitli su geçirmez yalıtım malzemeleri ile su sızmalarına karşı korunmaktadır. Yalıtım malzemeleri hava şartlarının etkileriyle zamanla yıpranabilir, belirli dönemlerde baca dipleri kontrol edilerek yalıtım kabiliyetini kaybetmiş ya da kaybetmek üzere olan malzemelerin yenisi ile değiştirilmesi gerekir Çatı İskeleti Tadilatı: Taşıyıcı sistemi tahta olan çatılarda dış etkenler nedeni ile zamanla çürüme, kırılma, esneme vb. hasarlar alabilir ve çatı sistemi kendisinden beklenen görevi tam olarak yerine getiremez, bu tip hasarlar çatı çökmelerine bile sebebiyet verebilir, hasarlı çatı iskeleti elemanlarının mutlaka yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. gnyapı Su Yalıtım Örtüsü : Yırtılma delinme veya yıpranmaya maruz kalan su yalıtım örtüleri çatı yalıtım malzemeleri standardına uygun yeni malzemeler ile değiştirilmelidir. gnyapı Su Dereleri : Dereler su yalıtım membranı veya sürme esaslı çatı yalıtımı malzemeleri ile kaplanır. Dereler gözden geçirilmesi yırtılan veya kalköış membranlar yenisi ile değiştirilmelidir.

İzolasyon Hizmetleri

Teslim edeceğimiz tüm çatı ve sistemleri 5 YIL resmi GARANTİLİDİR!.

Çatı Kurulumu

Ücretsiz keşif imkanı ile, uzun ömürlü, sağlam, her türlü hava koşulluna dayanaklı çatı kurulumu.

Poliüretan Köpük Kaplama

Çatı arası ve diğer alanların poliüretan köpük ile kaplanması uygulamaları.

Çatı Aktarma & Kaplama

Çatılarda, taşıyıcı sistemlerinde ve yağmur oluklarında oluşan tüm sorunların ayrıntlı tespiti ve sorunların garantili şekilde giderilmesi.

Kiremit Çatı Tamirat & Tadilatları

Kiremit çatılarda zaman ve hava koşullarına bağlı olarak oluşan kırık-çatlak kiremitlerin tespiti, değiştirilmesi ve tüm kiremitlerin yenilenmesi uygulamaları.

Oluk Tadilat ve Tamiratı

Tüm yağmur oluğu çeşitleri, eksiz yağmur oluğu uygulamaları.

Çatı Arası Tamirat&Tadilatları

Çatı taşıma sistemlerinin görünmeyen alanlarında oluşan tüm sorunların giderilmesi, çatı arası izocam yünü, sıkma köpük uygulamaları.

İzolasyon Ustası Hizmeti
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara
%d blogcu bunu beğendi: