İzolasyon ustası ekibi izolasyon şirketleri veya izolasyon firmaları hizmeti alabilirsiniz, çatı izolasyon tamiri ustası fiyatı yada malzemesi nedir nasıl kullanılır, hemen garantili su izolasyon ustası hizmeti alın.

yağmur yağıyorsa ve bir nedenden dolayı çatınız sızdırıyorsa – hemen bizi arayın!” Çatıcı Ustası ıslanınca yakınlarda sizin için bekleyen çatı ustalarımız mutlaka var. Sorunu değerlendirmek ve sızdıran çatınızı düzeltmek için hızlıca orda olacağız.

İzolasyon Firmaları

çatı tamiri konusunda profesyonellerden oluşan eğitimli ustalarımız, size mükemmel tamir hizmeti ve profesyonel işçilik sunmak için hazırdır. Büyük ya da küçük, şimdiye kadar yaptığımız İstanbulda’daki çatı tamirlerinden gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz çatı projesinin büyüklüğünden bağımsız olarak, İstanbul’da her çatı onarımının acil olarak işleme konulacağını, hızlıca çözüme kavuşacaklarını bildiklerinden dolayı bize güvenebileceklerini biliyorlar. Öyleyse, İstanbul’da tamir edilmesi gereken bir çatınız varsa, size yardımcı olabilmemiz için bizi arayın! Mobil çatı tamiri ekibimiz çatınızı denetleyerek size detaylı çatı hasar inceleme raporu sunacaktır.

  • Çatınız sızdırıyor mu?
  • Evinizin tavanı ıslak veya su lekeleri var ve sızıntının çatının neresinden geldiğinden emin değil misiniz?

Çatınız tamir edilemeyecek kadar kötü durumda değilse, çatı ustası size çeşitli çözümler sunarak çatı tamiri yapabilir. Bizim anlayışımız; size yeniden çatı yaptırmanızı gerektirmeden bir çözüm sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. İstanbul’daki çatı firmalarının aksine, müşterilerimiz için kalıcı bir çatı tamir servisi olmak için çalışıyoruz. Herşeyden önce İstanbul’da uygun çatı tamiri fiyatları sunuyoruz. Felsefemiz: Harika bir onarım yaparak, gelecekte yeni bir çatıya ihtiyaç duyduğunuzda bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

İzolasyon Şirketleri

Çatının önemli işlevlerinden biri su yalıtımı sağlamaktır. İstanbul’daki hava şartları yada farklı nedenler sebebiyle çatı kiremit, oluk ve çatı pencereleri hasar alıp görevini yerine getiremez hale gelir. Çatı ana taşıyıcı parçaları ve çatı döşemesi su teması ile çürümeye bağlı olarak çökmelere sebep olur. İstanbul çatı aktarma ustası, 5 aşamada çatı onarımını gerçekleştirir.

  1. Kiremit kontrolü yapılır kırık olanlar ayrılır. Uygulama sonrası sağlam kiremitler çatı yüzeyine geri kaplanır.
  2. Eski su yalıtım malzemesi sökülerek. Yeni su yalıtım membran uygulaması yapılarak çatıda su yalıtımı sağlanır.
  3. Çatı taşıyıcıları (ahşap karkas) incelenerek, hasarlı olanları yenilenir.
  4. Gizli dereler, havuzlama ile yalıtım yapılarak yağmur sularının içeri girmesi engellenir. Çatıdaki asma dereler yenisi ile değiştirilir.
  5. Asansör kulesi ve baca kenarları, çatı kaplamasına doğru 25 cm, yukarıya doğru ise 15 cm membran uygulaması yapılarak su girmesi engellenir.

Kiremitlerin tekrar döşenebilmesi için çatıda merteklerin üzerine kiremit altı tahtası çakılması ve üzerine de nitelikli bir su geçirmez bitümlü membran örtü serilmesi gerekir. Bu örtü kiremitlerden sızan suyun aşağıya geçmesini engellemek için kullanılır. İstanbul’daki çatı aktarma işinizi uzmanlar tarafından yapılmasını sağlayın, 7/24 bizi arayabilirsiniz..

İzolasyoncu

çatı ustası ekibimiz sizi yönlendirebilecek ve çatı yenileme işleminde size yardımcı olabilecek bilgi birikimine sahiptir. İstanbul’da ev sahibi olarak, çatı yenilemek, yapacağınız en büyük yatırımlardan biridir ve bu çok önemli bir karar. Seçebileceğiniz İstanbul’da yüzlerce çatı ustası var ama İstanbul’nın en iyi çatı ustasıyla çalışmak bütçenize katkı sağladığı gibi kaliteli işçilik size gönül rahatlığı verecek. Eviniz için doğru çatı tipini seçmenize yardımcı olmamızı isterseniz  çatı ustalarından ücretsiz keşif isteyin.

Gecikme – küçük bir sızıntı daha büyük bir soruna dönüşebilir, şimdi harekete geçin. Eski çatınızdan kurtulmak ve yerine yepyeni bir çatı yapılmasını sağlamak için hemen İstanbul çatı ustasını arayın.

çatı ustası olarak; çatınızın ömrünü uzatmak için kaliteli konut çatı kaplama ürünleri, üst düzey çatı kaplama işçiliği ve düzenli bakım hizmetleri sunacağımıza söz veriyoruz. Sonuç olarak, evinize kendi evimiz gibi bakacağız ve buna göre profesyonel çatı kaplama hizmetleri sunacağız.

çatı yenileme fiyatları uygulama yapılacak çatının ve istenilen uygulamaların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İstanbul’da çatı fiyatı verebilmemiz için keşif yapmamız gerekmektedir.

Çatı İzolasyon

İstanbul’daki çatınızın ihtiyaç duyduğu yalıtım ihtiyacına göre çeşitli ürünler sunuyoruz. Elimizdeki ana yalıtım türleri cam elyafı, membran, sprey köpük izolasyonu ve çeşitli çatı izolasyon malzemeleri uygun fiyatlı ve çok yönlüdür. Mükemmel yangın ve su geçirmezlik sunar.

Çatı yalıtım problemleri yaşıyorsanız, çatı izolasyon ustasını arayın. Çatı izolasyon ekibimiz çatınızın ne kadar yalıtıldığına dair yapacağı kaplamlı bir incelemenin ardından, çatının ilgilenilmesi gereken yerlerini ve yalıtım problemlerini belirleyerek en uygun çatı izolasyon çözümünü size önereceklerdir.

çatı izolasyon firması için gelen aramalar: çatı arası izolasyon köpüğü, betonarme, bina, dam çatı izolasyonu, dyo, polisan, knauf, izocam, sünger, folyolu, taşyünü, polyester, epoksi, poliüretan, elyaflı, ziftli, çatı izolasyon malzemeleri, baca, dere, eksiz oluk, balkon, endüstriyel çatı izolasyonu.

İzolasyon Ustasi
Etiketlendi:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara
%d blogcu bunu beğendi: