Çatı Hizmetleri Çatı
çatı ustası

Çatı Hizmetleri Çatı

Bu Yazıya Oy Ver
[Total: 2 Average: 5]

Çatı Ustası Ustası Uzun yıllardır izolasyon firmaları  arasındaki lider pozisyonunu tecrübeli çatı ustası , teknik kadrosu ve kullanmış olduğu standart üstü ürünleri ile koruyan firmamız müşterilerine her şart altında, her daim tam güvence sağlar.

Özenle ve sahip olduğumuz teknolojik ekipmanlarımızla yürütülen çalışmalarımız su yalıtımı sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmak amacı taşımaktadır. Bu sayede diğer yalıtım firmaları ve ürünlerini kullandığınızda yaşamış olduğunuz izolasyon problemleri yıllar içerisinde tekrar etmez.

Çatıcı Fiyatları

Çatıcı Fiyatları uygulama yapılacak olan bina ya da yapının türüne göre,  çalışma alanının büyüklüğüne göre ve yalıtım türüne göre değişmektedir.  Bu gibi etkenlere göre oluşturulan fiyatlar metrekare cinsinden hesaplanır ve kullanılacak olan malzeme, çalışma süresi, tasarruf oranları profesyonel ekibimiz tarafından hesaplanarak size rapor edilir.

Çatı aktarma zamanla kullana kullana aşınmış çatıların tekrardan yenilenmesi demektir. Çatılarda tıp ki diğer her şey gibi zamanla kullanılmaktan aşınırlar. Kışın rüzgâr, yağmur ve doluya maruz kalır. Yazın ise yüksek dereceli ısılara maruz kaldıkça o dışarıda bulunan çatılar ya yerinden kayar, ya da eskir. Bu gibi durumlarda işini de iyi olan bir çatı firmasına gidip çatı aktarması için onunla anlaşmak gerekir.

İstanbul Çatı Hizmet Bölgeleri

İstabul izolasyon şirketleri ihtiyacını İzolasyon firması sektöründe sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetimiz sayesinde eksiksiz bir şekilde çözebilmekteyiz. Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde her yüzeye mantolama işlemi uygulanabilmektedir. Sahip olduğumuz yine profesyonel ve son teknoloji ürünü yalıtım malzemelerimiz sayesinde müşterilerimizin binalarının yalıtım unsurları eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Profesyonel mantolama yöntemlerimiz sayesinde hiçbir şekilde istenmeyen boşluklara yer vermeden binanızın dış çevre ile olan ilişkisini tamamen kesebilmekteyiz. Bu sayede kış aylarının en soğuk günlerinde dahi evlerinizde kombilerinizi daha düşük seviyelerde çalıştırarak doğalgaz faturasından tasarruf edebilirsiniz. Siz de profesyonel mantolama ve izolasyon hizmetlerimiz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

çatı ustası

Temel Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

  • Yapı temelleri binaların en önemli yeridir. Temeller bina yapıldığından itibaren sürekli su sızıntılarına maruz kalır bu nedenle temel su yalıtımı uygulamak gerekmektedir. Temel su yalıtımı nasıl yapılır ile ilgili çeşitli makalelere bulabilirsiniz sizlere bu konuyu derleyerek anlatmaya çalıştık. Öncelikle tamirat gerektiren yerlere tamirat uygulanmalıdır daha sonra yüzeyin her türlü kirden arınması gerekmektedir. Yalıtım yapılacak yüzeyin kuru olması gerekmektedir. Bu sebeple yeraltı suyu çeşitli yöntemlerle taban seviyesi altına indirilmelidir.

Dış Cephe Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

  • Bu başlık altında sizlere dış cephe su yalıtımı nasıl yapılır sorusuna cevap verdik. Dış cephe su yalıtımı, evin her yerinde temel duvarlarının derinliğine kadar kazınarak, drenaj panelleri ile kaplanmış su geçirmez bir kaplama veya membranın monte edilmesini içerir. Paneller, suyun, kuruluşunuzun dibindeki bir dış drenaj kanalına akması için kolay bir yol sağlar. Oradan su, yer çekiminizle ya da bir karter pompasının yardımıyla evinizin başka bir kısmına tahliye olmasına yardımcı olur.

Sürme İzolasyon Nasıl Yapılır?

  • Sürme izolasyon nasıl yapılır ve sürme izolasyon uygulaması ile ilgili aradıklarınızın hepsini makalemizde bulabilirsiniz. Membran izolasyona göre uygulaması rahat ve kalıcı çözümler sunduğu için oldukça tercih edilmektedir. Sürme izolasyon beton ve çeşitli yüzeylere iyi bir aderans sağlayarak tutunmaktadır.  Permolit Boya’nın izolasyon malzemeleri olan Permodur Elyaflı Sıvı Plastik İzolasyon Kaplaması ve Permodur Sıvı Plastik İzolasyon Kaplaması çatılar, teraslar, temeller, bodrum duvarları, pencere pervazları, havuzlar, su depoları, sarnıçlar ve su tecridi, gereken yatay ve dikey yüzeylerin kesişim yerlerinde kullanılan elastikiyeti yüksek bir izolasyon kaplamasıdır ve sizlere öneririz.

Zemin Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

  • Su yalıtımı, zeminlerinizi güzel, taze ve gelecek yıllar boyunca iyi muhafaza eder. Su geçirmez zeminler, çocuklara, evcil hayvanlara, partilere ve kazalara karşı kolay temizleme ve leke dayanımı sağlar. Su yalıtımı, suyun sızmasını ve çökmesini önlemeye yardımcı olur, bu da döşemeye zarar verebilir ve evinizde yapısal kaygılara neden olabilir. Katlarınızın yapısının ve güzelliğinin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, su yalıtımı şarttır. Bu başlık altında sizlere zemin su yalıtımı nasıl yapılır sorusunun cevabını verdik.  Zemin su yalıtımı kiremit ve beton dahil olmak üzere çoğu döşeme tipine uygundur. Mümkün olduğunda önce temel temeli su geçirmez hale getirmek isteyeceksiniz. Taban su geçirmez membran, yapının su hasarından korunmasına yardımcı olacaktır.

En İyi Su Yalıtım Malzemesi Hangisidir?

En iyi su yalıtım malzemesi hangisidir sorusunu sormadan önce yalıtımın hangi alanda kullanılacağı ve hangi iklim koşulları için düşünüldüğü iyi planlanmalıdır.  Yani kısacası en iyi su yalıtım malzemesi doğru ihtiyaca ve koşullara göre seçilen malzemedir. Temel ve teras için su yalıtımı yapılacaksa membran veya sürme izolasyon yapmanızı tavsiye ederiz ve tabii ki izolasyon malzemelerinin üstün özelliğiyle rahatllıkla kullanabileceğinizi belirtmeliyiz.

Teras İzolasyon Ustası

Teras su izolasyonu ustası arayanlar? Doğru adrestesiniz. İstanbul genelinde her türlü Teras su yalıtımı yapım & onarım hizmeti alabileceğiniz kaliteli uygulamalar ile hizmetinizdeyiz.

Perde İzolasyon Ustası

Temel perde duvar su yalıtımı likit membran ile izolasyon tekniğinde, toprağa yaslanan beton perdeye ve duvarlara suyun dışarıdan sirayet ederek yapımızın içine girmesini engellemek ve betonu suyun zararlı etkilerinden korumak amacı ile yapılır

İzolasyon Firması

İstanbul izolasyon ve yalıtım firmaları olarak izolasyon diğer adıyla yalıtım sağlıklı bir yaşam koşulu sürdürebilmek için yapılması gerekli olan bir uygulamadır. İstanbul izolasyon ve su yalıtımı fiyatları açısından uygun fiyat avantajlarıyla çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Çatı İzolasyon Ustası

izolasyon yalıtım ustası  konusunda ilk tercih edilen firmalardan olan işletmemiz, size her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Şeffaflık ilkesini benimseyen ve müşterileri ile arasındaki güven ilişkilerine her şeyden çok değer veren işletmemizde, her türlü uygulamanın tutarına yazılı olarak ulaşmak mümkündür. Ayrıca müşterilerimiz kendi işlemleri ile ilgili olarak bu kayıtlara istedikleri zaman göz atabilmektedirler.

Mantolama gibi önemli ancak maalesef kalitesiz işçiliğin çok yaygın olduğu bu sektörde işletmemiz her zaman kalıcı ve kaliteli işlemler uygulamaya çalışmaktadır. Bu sebeple kaliteli malzemeler ve modern yöntemler kullanmakta ve sektördeki gelişmeleri anında hizmetlerine ekleyebilmek adına sürekli takip etmektedir.

İşletmemizin size sağlayabileceği hizmetler arasında iç ve dış mantolama ile yalıtım başta gelmektedir. Mantolama işlemi uzmanlık ve temiz işçilik gerektiren bir işlem olup işinde usta olmayan kişiler tarafından yapıldığında size kalıcı olarak sunabileceği hiçbir çözüm olmayacaktır. Ancak işletmemiz en modern yöntemleri kullanarak sizlere özelikle balkon ve teras izolasyonlarında kalıcı çözümler sunmaktadır. Sprey ile yalıtım sağlama konusunda da uzman olan işletmemiz bu hizmetleri sayesinde sizlerin ihtiyaçlarını en kolay yoldan karşılamayı amaçlamaktadır.

Klasik mantolama gereken yerlerde klasik işlem uygulayan işletmemiz, eğer mümkünse sprey izolasyon seçeneğini değerlendirerek sizin yaşam alanlarınızın kırılıp sökülmesine gerek kalmadan en kısa sürede kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Siz de iç ve dış yalıtım ile ilgili her türlü işleminiz için işletmemize başvurabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat

catiustasi

Çatı Ustası çatı tamiri onarımı sektörüne 1984 yılından bu zamana kadar faaliyet göstermektedir.Çatı tamirat sektöründe kesintisiz hizmet sunan Çatı servis ülkemizdeki en iyi çatı tamir tadilat firmaları arasında gösterilmektedir. iSTANBUL çatı tamiri ustası olarak çatıda meydana gelen tüm sorunlarda yanınızdayız.

This Post Has 2 Comments

  1. Ahmet

    Çatı ustası helal olsun işçiliğinin çok güzel catim su kacimiyor

  2. Muhammed

    Gerek ihale gerek ise kentsel dönüşüm işlerimizde garantili işler yapmanız ve beni mağdur etmediğiniz için teçekkür ederim.

Bir cevap yazın