Burgazada Çatı Ustası

catiustasi tarafından tarihinde yayınlandı

Burgazada çatı ustası, birçok mahallede muntazam hizmetler veriyor. Her biri Burgazada yanı sıra çevre mahallelerde önemli referanslara sahip çatı ustalarıdır. Burgazada çatı ustası için yapılacak işin büyüklüğü hiç önemli değil, ustalarımız 1 m2’den 10000 m2’ye kadar tüm çatı işlerinize yetecek kapasitededir. Ayrıca firmamız ücretsiz keşif yapabilmektedir. Email adresimizden yada aşağıdaki telefon numarasından adresinize ücretsiz keşif için Burgazada Çatı ustası isteyebilirsiniz.

“Yağmur yağıyorsa ve bir nedenden dolayı çatınız sızdırıyorsa – hemen bizi arayın!” Burgazada ıslanınca yakınlarda sizin için bekleyen çatı ustalarımız mutlaka var. Sorunu değerlendirmek ve sızdıran çatınızı düzeltmek için hızlıca orda olacağız.

Burgazada Çatı Tamiri

Burgazada’da çatı tamiri konusunda profesyonellerden oluşan eğitimli ustalarımız, size mükemmel tamir hizmeti ve profesyonel işçilik sunmak için hazırdır. Büyük ya da küçük, şimdiye kadar yaptığımız Burgazada’daki çatı tamirlerinden gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz çatı projesinin büyüklüğünden bağımsız olarak, Burgazada’da her çatı onarımının acil olarak işleme konulacağını, hızlıca çözüme kavuşacaklarını bildiklerinden dolayı bize güvenebileceklerini biliyorlar. Öyleyse, Burgazada’da tamir edilmesi gereken bir çatınız varsa, size yardımcı olabilmemiz için bizi arayın! Mobil Burgazada çatı tamiri ekibimiz çatınızı denetleyerek size detaylı çatı hasar inceleme raporu sunacaktır.

  • Çatınız sızdırıyor mu?
  • Evinizin tavanı ıslak veya su lekeleri var ve sızıntının çatının neresinden geldiğinden emin değil misiniz?

Çatınız tamir edilemeyecek kadar kötü durumda değilse, Burgazada çatı ustası size çeşitli çözümler sunarak çatı tamiri yapabilir. Bizim anlayışımız; size yeniden çatı yaptırmanızı gerektirmeden bir çözüm sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. Burgazada’daki çatı firmalarının aksine, müşterilerimiz için kalıcı bir çatı tamir servisi olmak için çalışıyoruz. Herşeyden önce Burgazada’da uygun çatı tamiri fiyatları sunuyoruz. Felsefemiz: Harika bir onarım yaparak, gelecekte yeni bir çatıya ihtiyaç duyduğunuzda bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

Burgazada Çatı Aktarma

Çatının önemli işlevlerinden biri su yalıtımı sağlamaktır. Burgazada’daki hava şartları yada farklı nedenler sebebiyle çatı kiremit, oluk ve çatı pencereleri hasar alıp görevini yerine getiremez hale gelir. Çatı ana taşıyıcı parçaları ve çatı döşemesi su teması ile çürümeye bağlı olarak çökmelere sebep olur. Burgazada çatı aktarma ustası, 5 aşamada çatı onarımını gerçekleştirir.

  1. Kiremit kontrolü yapılır kırık olanlar ayrılır. Uygulama sonrası sağlam kiremitler çatı yüzeyine geri kaplanır.
  2. Eski su yalıtım malzemesi sökülerek. Yeni su yalıtım membran uygulaması yapılarak çatıda su yalıtımı sağlanır.
  3. Çatı taşıyıcıları (ahşap karkas) incelenerek, hasarlı olanları yenilenir.
  4. Gizli dereler, havuzlama ile yalıtım yapılarak yağmur sularının içeri girmesi engellenir. Çatıdaki asma dereler yenisi ile değiştirilir.
  5. Asansör kulesi ve baca kenarları, çatı kaplamasına doğru 25 cm, yukarıya doğru ise 15 cm membran uygulaması yapılarak su girmesi engellenir.

Kiremitlerin tekrar döşenebilmesi için çatıda merteklerin üzerine kiremit altı tahtası çakılması ve üzerine de nitelikli bir su geçirmez bitümlü membran örtü serilmesi gerekir. Bu örtü kiremitlerden sızan suyun aşağıya geçmesini engellemek için kullanılır. Burgazada’daki çatı aktarma işinizi uzmanlar tarafından yapılmasını sağlayın, 7/24 bizi arayabilirsiniz..

Burgazada Çatı Yenileme

Burgazada çatı ustası ekibimiz sizi yönlendirebilecek ve çatı yenileme işleminde size yardımcı olabilecek bilgi birikimine sahiptir. Burgazada’da ev sahibi olarak, çatı yenilemek, yapacağınız en büyük yatırımlardan biridir ve bu çok önemli bir karar. Seçebileceğiniz Burgazada’da yüzlerce çatı ustası var ama Burgazada’nın en iyi çatı ustasıyla çalışmak bütçenize katkı sağladığı gibi kaliteli işçilik size gönül rahatlığı verecek. Eviniz için doğru çatı tipini seçmenize yardımcı olmamızı isterseniz Burgazada çatı ustalarından ücretsiz keşif isteyin.

Gecikme – küçük bir sızıntı daha büyük bir soruna dönüşebilir, şimdi harekete geçin. Eski çatınızdan kurtulmak ve yerine yepyeni bir çatı yapılmasını sağlamak için hemen Burgazada çatı ustasını arayın.

Burgazada çatı ustası olarak; çatınızın ömrünü uzatmak için kaliteli konut çatı kaplama ürünleri, üst düzey çatı kaplama işçiliği ve düzenli bakım hizmetleri sunacağımıza söz veriyoruz. Sonuç olarak, evinize kendi evimiz gibi bakacağız ve buna göre profesyonel çatı kaplama hizmetleri sunacağız.

Burgazada çatı yenileme fiyatları uygulama yapılacak çatının ve istenilen uygulamaların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Burgazada’da çatı fiyatı verebilmemiz için keşif yapmamız gerekmektedir.

Burgazada Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu Burgazada’da oldukça önemlidir. Yoğun insan nüfusu ve konut sayısının fazla olması dolayısıyla, hava şartlarından ailemizi ve bütçemizi korumak şarttır. Sıcaklıklar artıyor ve ne yazık ki enerji faturanız da öyle. Yaz aylarında, ısı doğal olarak çatıdan evinizin içine, kışın ise doğal olarak evinizden dışarı akar. Çatı yalıtımı ısı akışına engel olur ve bu da evinizi ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır. Enerji verimliliği: Herhangi bir yerde, yalıtımın birincil rolü evinizi kışın daha sıcak ve yazın daha serin tutmaktır.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara