Bizden teklif almadan karar vermeyin

İstanbul Çatı Ustası servisimizden çalışma yapılacak alanlarda sistemin düzgün bir şekilde belirlenmesi, Çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, Diger bir çok kriteri değerlendirmek üzere KEŞİF talep edebilirsiniz.

Çatı maliyetinin keşiften sonra belirlenmesi daha sağlıklı olacaktır. Bizler en yakın kaliteli çatı ustaları nı size yönlendiriyor ve sizlere uygun, ekonomik hızlı çözüm üretiyoruz.

İstanbul Çatı Ustası Ekibi olarak çatı sektörüde sizin hiçbir şekilde sorun yaşamadan, çatınızı sistemli düzenli bir şekilde özenle uyguladığımız en iyi yöntemler sunmaktayız. Sizlere çatı sektöründe var olan standartların üzerinde bir çatı imalatı imkanı sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz İstanbul tüm ilçelerine ekonomik güvenli garantili çatı işleri hizmeti vermektedir.

Sorunsuz Çatı Aktarma Hizmeti

Çatının tekniğine uygun olarak karkasının tamir ve bakımı yapıldıktan sonra kiremit altına jüt serilerek, derelere galvanizli saç yerleştirip su yalıtımı yapılarak mevcut sağlam kiremitler döşenerek çatının aktarılması yapılmış olur. Genel olarak çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi veya tamiri, çatı karkas onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir. Çatı aktarma işini İstanbul’da konusunda uzman ekibimizle yaptırdığınızda çatı probleminiz kökünden çözülmüş olur.

Düzenli çatı aktarma yapılmadığında taşıyıcı çatı ahşap malzemesi zamanla çürür, taşıyıcılığı azalır. Çatı arasında küf ve bakteri oluşur, sağlıksız ortam oluşur. Kiremitler sadece çıta üzerine yerleştirilmiş ise çok fazla eğim kaybı ve çukurlar oluşur. Bunun sonucunda suyun akışkanlığı kaybolduğundan kiremit aralarından bina su alacaktır. Aynı zamanda çatı üzerinde gereksiz gezinmelerden dolayı kiremit, mahya kırılmaları yaşanacaktır. Bu gibi nedenlerden çatının yenilenerek ömrünün uzatılması gerekir.

Çatı İzolasyon Uygulaması

Ensar İnşaat Çatı izolasyon firması çatı tamir yapım işleri komple tadilat tamirat temel bohçalama.

  • TÜRKİYE GENELİ ÇATI USTASITürkiye geneli 7/24 çatı ustası
  • SIFIRDAN ÇATI YAPIMI FİRMASI Hiç çatı yapılmamaış veya mevcut çatınızın komple sökülüp yapılması.
  • ÇATI TAMİR OLUK DERE BACA TAMİRİTüm çatılarda baca dipleri oluklar derler kanllar tamir edilir izolasyon yapılır.
Call Now ButtonTıkla Ara
%d blogcu bunu beğendi: